Чорноморський національний університет імені Петра Могили

chmnu logoЧорноморський національний університет - один з наймолодших вищих навчальних закладів України. Це місце, де в 1862 р. Указом імператора Миколи порту було засновано ремісничу школу. Оскільки є різні типи навчальних закладів.
Ренесанс БСНУ - Відродження української культури. Так, 15 жовтня 1615 р. Київська знатна Гальшка Гулевичівна Українське братство передало свій особняк на Подолі в Києві на заснування монастиря, лікарні та школи. Відтоді цей день є Днем заснування Києво-Могилянської академії.
Києво-Могилянську академію, перший університет у Східній Європі, заснував святий Петро Могила, видатний діяч Православної Церкви та реформатор освіти.
Для забезпечення освіти, що відповідає міжнародним стандартам, університет знаходиться в постійних і тісних зв’язках з різними міжнародними організаціями та зарубіжними університетами. Розширення практики запрошення провідних вчених-іноземців на викладання у БДНУ Петра Могили та навчання наших студентів та викладачів у закордонних університетах.
Організація студентського життя здійснюється через самоврядування. Студентська рада вчора допомагає студентам організовувати життя, дозвілля, вирішувати виникаючі конфлікти.
В основу досліджень Чорноморського національного університету Петро Могила поклав наш національний досвід, включаючи філософську концепцію Петра Могили - органічне поєднання наукової та освітньої діяльності. Дослідження, проведені затвердженою Вченою радою та ректором затвердженої програми.
Незважаючи на молодий вік наших установ, наш університет став одним із найвпливовіших закладів південного регіону. Це - єдиний у Південноукраїнському університеті класичного типу, який широко застосовується у західній освітянській технології в поєднанні з місцевими традиціями ( Освіта з вільних мистецтв). Ми намагаємося привнести всі нові освітні технології та принципи управління університетом.
4 заклади та 6 кафедр складають основу Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Він пропонує навчання, яке дає можливість стати бакалаврами та магістратурами в галузі економіки, права, політології, міжнародних відносин, історії, соціології та соціальної роботи, державного управління. Викладацький склад готує лікарів, екологів, програмістів, лінгвістів, психологів, менеджерів та інших високооплачуваних фахівців. Матеріальна база включає 10 університетських будівель, бібліотеку з фондом 110 000 опублікованих джерел (15 мов світу); інформаційно-комп'ютерний центр та 14 комп'ютерних класів (безкоштовний Wi-Fi); спортзали; студентські гуртожитки тощо. Для захисту дисертацій є відділення аспірантури за 9 спеціальностями та 5 спеціалізованими вченими радами. Навчання проводиться українською та англійською мовами. Також студенти вивчають французьку, німецьку, іспанську, польську, болгарську, корейську, китайську, японську та іврит. Університет визнаний найкращим університетом Миколаївської області в міжнародному рейтингу ЮНЕСКО «Топ-100 України». За даними міжнародного опитування, PMBSNU займає високі місця серед кращих університетів України за останні роки. Це безперечний лідер якості та кількості програм академічного обміну для студентів та викладачів. Багато з них отримали дипломи та розпочали навчання у кращих університетах Франції, Німеччини, Норвегії та США. 15 вчених та викладачів PMBSNU були нагороджені грамотами та медалями Почесного міжнародного наукового співтовариства Phi Beta Delta, США. Університет має ліцензію на підготовку іноземних студентів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Канади, Китаю, Колумбії, Грузії, Ізраїлю, Італії, Казахстану, Латвії, Молдови, Росії, Туреччини, Туркменістану та Узбекистану. Щороку в університеті читають лекції з багатьох країн світу. За час свого існування в ПМБСН відвідали понад 100 викладачів з Австралії, Китаю, Франції, Німеччини, Японії, Італії, Литви, Норвегії, Польщі, Румунії, Росії, Південної Кореї, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Великобританії та США. На лекції запрошуються відомі закордонні дипломати, вчені та політики. Університет організовує відвідування та проводить зустрічі з Надзвичайними та Повноважними послами Болгарії, Франції, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії.

imgОсвітні програми :imgЦіна за навчання :
Напишіть нам щоб дізнатись актуальну інформаціюНапишіть нам щоб дізнатись актуальну інформацію
Як стати студентом

1. Виберіть навчання за програмою або університетом

2. Подайте заявку та заповніть форму

3. Уважно ознайомтесь з публічною офертою

4. Оплатіть послуги за одним із варіантів

5. Податйте заявку на отримання студентської візи
 

6. Підготуйтесь до від'їзду
 

Ви все ще маєте запитання?
Зв'яжіться з нами або ознайомтесь з FAQs